669354-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa operacyjnego mikroskopu okulistycznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa operacyjnego mikroskopu okulistycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa operacyjnego mikroskopu okulistycznego. Zakres realizacji zamówienia, ilość, opis wymagań jaki oferowane urządzenie musi spełniać, zawarto w Załączniku nr 2_1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia, Formularzu cenowym Załączniku nr 2 do SWZ, w pkt III. SWZ oraz w Projekcie umowy Załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP 1558/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa operacyjnego mikroskopu okulistycznego.