See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA LEKÓW DO CHEMIOTERAPII I PROGRAMÓW LEKOWYCH NA ROK 2027 Cz. II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy leków do chemioterapii i programów lekowych na rok 2027 zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ. Całe zamówienie na dostawę leków do chemioterapii i programów lekowych na 2027 r. obejmuje 76 pakietów (części), jednocześnie przedmiotowe postępowanie obejmuje 19 pakietów (części).
Interne Kennung: ZOZ.DZP.261.55.PN.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 20 - PEGFILGRASTIN
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 21 - FULWESTRANT
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 22 - ACIDUM ZOLENDRONICUM
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 23 - BCG
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 24 - GLATIRAMERI ACETAS
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 25 - INTERFERON BETA
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 26 - FUMARAN DIMETYLU
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 27 - ONDANSETRONUM
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 28 - TERIFLUNOMIDUM
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 29 – FILGRASTIMUM
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 30 - ONDANSETRONUM
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 31 - CAPECITABINUM
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 32 - NETUPITATUM + PALONOSETRONUM
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 33 - METOTREKSAT
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET NR 34 - BEVACYZUMAB
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET NR 35 – ABIRATERONE
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET NR 36 – SORAFENIB
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET NR 37 - IMATINIB
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET NR 38 – OZYMERTYNIB