2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług wypożyczania sprzętu gastronomicznego na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usług wypożyczania sprzętu gastronomicznego na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu z podziałem na dwie części zamówienia: 1) część nr 1 - świadczenie usług wypożyczania sprzętu gastronomicznego - FRONT; 2) część nr 2 - świadczenie usług wypożyczania sprzętu gastronomicznego - KUCHNIA; 2. Przedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: 1) w części nr 1 zamówienia: • 39220000-0: Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe; • 39222000-4: Artykuły cateringowe; • 39310000-8: Urządzenia zaopatrzeniowe; 2) w części nr 2 zamówienia: • 39220000-0: Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe; • 39222000-4: Artykuły cateringowe; • 39310000-8: Urządzenia zaopatrzeniowe; • 39314000-6: Przemysłowy sprzęt kuchenny. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, Załączniku nr 2.1 - 2.2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy oraz w Załączniku nr 7 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 4. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części w ramach bieżącego postępowania i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych. 5. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które wykonawca może złożyć ofertę.
Interne Kennung: ZP/PN/3/HL/SG-2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf, 39310000 Verpflegungseinrichtungen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – świadczenie usług wypożyczania sprzętu gastronomicznego - FRONT;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wypożyczania sprzętu gastronomicznego na rzecz WP Hala Ludowa Sp. z o.o.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – świadczenie usług wypożyczania sprzętu gastronomicznego - KUCHNIA;
Interne Kennung: część 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/PN/3/HL/SG-2/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39221000 Kitchen equipment
Additional classification (cpv): 39222000 Catering supplies, 39310000 Catering equipment, 39314000 Industrial kitchen equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: część 2