669505-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Usługi sprzątania i dezynfekcji powierzchni budynków, transportu wewnątrzszpitalnego wraz usługami wykonywania czynności pomocniczych przy obsłudze pacjentów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzątania i dezynfekcji powierzchni budynków, transportu wewnątrzszpitalnego wraz usługami wykonywania czynności pomocniczych przy obsłudze pacjentów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: ZP.260.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0005
Beschreibung: opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 2 do SWZ