2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO- GAŚNICZEGO Z NAPĘDEM 4X4 KATEGORII 2 (UTERENOWIONY) DLA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W WOJBORZU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 kategorii 2 (uterenowiony) dla OSP Wojbórz.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego z napędem 4x4 kategorii 2 (uterenowiony) dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojborzu
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego z napędem 4x4 kategorii 2 (uterenowiony)
Interne Kennung: OSP Wojbórz.271.1.2026.UN
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Menge: 1 Stück