669516-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa podłoży do hodowli drobnoustrojów z krwi i innych płynów fizjologicznie jałowych wraz z dzierżawą analizatora do hodowli drobnoustrojów z krwi i innych płynów fizjologicznie jałowych, o pojemności 400 miejsc oraz modułu o pojemności 40 miejsc
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa podłoży do hodowli drobnoustrojów z krwi i innych płynów fizjologicznie jałowych wraz z dzierżawą analizatora do hodowli drobnoustrojów z krwi i innych płynów fizjologicznie jałowych, o pojemności 400 miejsc oraz modułu o pojemności 40 miejsc
Beschreibung: Dostawa podłoży do hodowli drobnoustrojów z krwi i innych płynów fizjologicznie jałowych wraz z dzierżawą analizatora do hodowli drobnoustrojów z krwi i innych płynów fizjologicznie jałowych, o pojemności 400 miejsc oraz modułu o pojemności 40 miejsc, szczegółowo opisana w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZP-271-2-116/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa podłoży do hodowli drobnoustrojów z krwi i innych płynów fizjologicznie jałowych wraz z dzierżawą analizatora do hodowli drobnoustrojów z krwi i innych płynów fizjologicznie jałowych, o pojemności 400 miejsc oraz modułu o pojemności 40 miejsc, szczegółowo opisana w załączniku nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Dostawa podłoży do hodowli drobnoustrojów z krwi i innych płynów fizjologicznie jałowych wraz z dzierżawą analizatora do hodowli drobnoustrojów z krwi i innych płynów fizjologicznie jałowych, o pojemności 400 miejsc oraz modułu o pojemności 40 miejsc
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zasady prawa opcji zostały przez Zamawiającego szczegółowo opisane w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia, w szczególności załączniku nr 1 (projekt umowy) oraz załączniku nr 3 (kalkulacja cenowa - opis przedmiotu zamówienia)
669516-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZP-271-2-116/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-2-116/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje: