669525-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Elektrische Lampen und Leuchten – Celková revitalizace veřejného osvětlení – Obec Poniklá
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCelková revitalizace veřejného osvětlení – Obec Poniklá
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka včetně instalace veřejného osvětlení a činnosti s tím související a současně také výstavba nových stožárů vč. osazení svítidly. Předmět plnění je blíže specifikován v příloze č. 2 zadávací dokumentace: „Příloha č. 2 Specifikace předmětu plnění – technické podmínky, v příloze č. 5: „Příloha č. 5 Požadavky pro osvětlení úseků“ a v příloze č. 6: „Příloha č. 6 Projektová dokumentace“.
Interne KennungCelková revitalizace veřejného osvětlení – Obec Poniklá
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem plnění je dodávka včetně instalace veřejného osvětlení a činnosti s tím související a současně také výstavba nových stožárů vč. osazení svítidly. Předmět plnění je blíže specifikován v příloze č. 2 zadávací dokumentace: „Příloha č. 2 Specifikace předmětu plnění – technické podmínky, v příloze č. 5: „Příloha č. 5 Požadavky pro osvětlení úseků“ a v příloze č. 6: „Příloha č. 6 Projektová dokumentace“.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
LosLOT-0001