See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, installatie, ingebruikname en onderhoud van combinatie-incubatoren
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft betrekking op de sluiting van een raamovereenkomst met één enkele economische operator, met als voorwerp de levering, installatie, ingebruikname en het onderhoud van combinatie-incubatoren.
Interne Kennung: 2025-452
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-452 - 1
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op de sluiting van een raamovereenkomst met één enkele economische operator, met als voorwerp de levering, installatie, ingebruikname en het onderhoud van combinatie-couveuses.
Interne Kennung: 1