2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odvoz a likvidace směsného a tříděného odpadu z objektů na období let 2025 - 2027
Beschreibung: Zabezpečení odvozu a likvidace směsného a tříděného odpadu z objektů Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy na období let 2025–2027 v souladu s platnou legislativou ČR o odpadovém hospodářství.2.7.1.2 Pronájem odpadních nádob k směsnému a tříděnému odpadu v souladu s platnou legislativou ČR o odpadovém hospodářství a pronájmem odpadních nádob. 2.7.2.1 Zabezpečení odvozu směsného komunálního odpadu v intervalech stanovených přílohou č. 1A Závazný cenový formulář pro část A a přílohou č. 2 závazný návrh inominátní smlouvy a jeho uložení na příslušnou skládku.2.7.2.2 Zabezpečení odvozu tříděného komunálního odpadu v intervalech stanovených přílohou č. 1B Závazný cenový formulář pro část B a přílohou č. 2 závazný návrh inominátní smlouvy a jeho uložení na příslušnou skládku.Účastník zabezpečí průběžné a roční vedení evidence produkovaných odpadů dle platné legislativy ČR. Zadavatel si vyhrazuje právo na změny míst a počtu odpadních nádob v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky.Účastník zajistí opravu nebo výměnu nefunkčních nádob, a to nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne nahlášení závady nebo na základě písemného požadavku zadavatele. Účastník zabezpečí odstranění znečištění komunikace, k němuž došlo při vyprazdňování nádob bezprostředně po provedení odvozu a zajistí po provedení vyprázdnění nádob jejich přistavení na určené místo.
Interne Kennung: KRPA-325156/ČJ-2024-0000VZ-HV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zabezpečení odvozu a likvidace směsného a tříděného odpadu z objektů Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy na období let 2025–2027 v souladu s platnou legislativou ČR o odpadovém hospodářství.Pronájem odpadních nádob k směsnému a tříděnému odpadu v souladu s platnou legislativou ČR o odpadovém hospodářství a pronájmem odpadních nádob. Zabezpečení odvozu směsného komunálního odpadu v intervalech stanovených přílohou č. 1A Závazný cenový formulář pro část A a přílohou č. 2 závazný návrh inominátní smlouvy a jeho uložení na příslušnou skládku. Zabezpečení odvozu tříděného komunálního odpadu v intervalech stanovených přílohou č. 1B Závazný cenový formulář pro část B a přílohou č. 2 závazný návrh inominátní smlouvy a jeho uložení na příslušnou skládku.Účastník zabezpečí průběžné a roční vedení evidence produkovaných odpadů dle platné legislativy ČR. Zadavatel si vyhrazuje právo na změny míst a počtu odpadních nádob v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky.Účastník zajistí opravu nebo výměnu nefunkčních nádob, a to nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne nahlášení závady nebo na základě písemného požadavku zadavatele. Účastník zabezpečí odstranění znečištění komunikace, k němuž došlo při vyprazdňování nádob bezprostředně po provedení odvozu a zajistí po provedení vyprázdnění nádob jejich přistavení na určené místo.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A veřejné zakázky – odvoz směsného komunálního odpadu (kód: 20 03 01), celkem 158 kusů nádob
Beschreibung: a) Zajištění odvozu v intervalech stanovených přílohou Zadávacích podmínek č. 1A – Závazný cenový formulář) a přílohou č. 2 - Závazný návrh inominátní smlouvy a jeho uložení na příslušnou skládku. b) Zabezpečení průběžné evidence odpadu a provádění hlášení o produkci odpadu v daném kalendářním roce. c) Zajišťování činností v souladu právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů, a prováděcími vyhláškami k tomuto zákonu, veškeré služby bude vybraný účastník pro plnění veřejné zakázky provádět na svůj náklad a odpovědnost. d) Zadavatel požaduje u nádob 1 100 litrů, označených Z opatřit kontejner zámkem. e) V příloze č. 1 jsou pod pořadovými čísly zaznamenány objekty s adresním místem (umístění objektu na území hlavního města Prahy) pro odvoz směsného komunálního odpadu. U každého objektu s adresním místem jsou uvedeny následující údaje: objem nádoby, počet nádob, skupina odpadů, druh odpadu, četnost vývozů, den svozu, počet metrů zanášky. Zadavatel požaduje od účastníka u každého pořadového čísla vyplnit následující údaje: celková nabídková cena v Kč bez DPH, výši DPH vyjádřenou v Kč, celkovou nabídkovou cenu v Kč s DPH, jednotkovou cenu za výsyp bez DPH. f) Zadavatel požaduje vyplnit celkovou nabídkovou cenu za služby související s odvozem směsného komunálního odpadu v příloze č. 1A Zadávacích podmínek za 158 kusů nádob. Účastník vyplní následující údaje: • celková nabídková cena související s veškerými náklady se zajištěním odvozu směsného odpadu a jeho uskladněním na příslušné skládce (celkem 158 kusů nádob) – celková nabídková cena v Kč bez DPH, výše DPH vyjádřená v Kč, celková nabídková cena s DPH vyjádřená v Kč, jednotková cena za výsyp všech nádob bez DPH. Pravidla pro účast dodavatele v jednotlivých částech jsou shodná.
Los: LOT-0002
Titel: Část B – odvoz tříděného komunálního odpadu (kódy: 20 01 39, 20 01 02, 20 01 01), celkem 174 kusů nádob
Beschreibung: a) Zajištění odvozu v intervalech stanovených přílohou Zadávacích podmínek č. 1B - Závazný cenový formulář pro část B – odvoz tříděného komunálního odpadu a přílohou č. 2 - Závazný návrh inominátní smlouvy a jeho uložení na příslušnou skládku. b) Zabezpečení průběžné evidence odpadu a provádění hlášení o produkci odpadu v daném kalendářním roce. c) Zajišťování činností v souladu s právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů, a prováděcími vyhláškami k tomuto zákonu, veškeré služby bude vybraný účastník pro plnění této veřejné zakázky provádět na vlastní náklad a odpovědnost. d) V příloze č. 2 jsou pod pořadovými čísly zaznamenány objekty s adresním místem (umístění objektu na území hlavního města Prahy) pro odvoz tříděného komunálního odpadu. U každého objektu s adresním místem jsou uvedeny následující údaje: objem nádoby, počet nádob, skupina odpadů, četnost vývozů, den svozu, počet metrů zanášky. Zadavatel požaduje od účastníka u každého pořadového čísla vyplnit následující údaje: celkovou nabídkovou cenu bez DPH, výši DPH vyjádřenou v Kč a procentuálně, celkovou nabídkovou cenu v Kč s DPH, jednotkovou cenu za výsyp bez DPH. e) Zadavatel požaduje vyplnit celkovou nabídkovou cenu za služby související s odvozem tříděného komunálního odpadu a jeho uskladněním na příslušné skládce v příloze č. 2 Zadávacích podmínek za 174 kusů nádob. Účastník vyplní následující údaje: • U druhu odpadu sklo – celková nabídková cena v Kč bez DPH, výše DPH vyjádřená v Kč a procentuálně, celková nabídková cena s DPH vyjádřená v Kč, jednotková cena za výsyp všech nádob bez DPH; • U druhu odpadu papír – celková nabídková cena v Kč bez DPH, výše DPH vyjádřená v Kč a procentuálně, celková nabídková cena s DPH vyjádřená v Kč, jednotková cena za výsyp všech nádob bez DPH; • U druhu odpadu plast – celková nabídková cena v Kč bez DPH, výše DPH vyjádřená v Kč a procentuálně, celková nabídková cena s DPH vyjádřená v Kč, jednotková cena za výsyp všech nádob bez DPH; • Účastník vyplní součtový řádek celková nabídková cena za všechny druhy tříděného komunálního odpadu (celkem 174 nádob) – celková nabídková cena v Kč bez DPH, výše DPH vyjádřená v Kč a procentuálně, celková nabídková cena s DPH vyjádřená v Kč, jednotková cena za výsyp všech nádob bez DPH. Pravidla pro účast dodavatele v jednotlivých částech jsou shodná.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen