2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do łącznej wysokości 6 000 000 zł.
Beschreibung: 1. Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do łącznej wysokości 6 000 000 zł (słownie: Sześć milionów złotych) z przeznaczeniem na sfinansowanie deficytu i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań budżetu Powiatu Tarnowskiego. 2. Termin postawienia do dyspozycji środków finansowych: do dwóch dni roboczych od daty zawarcia umowy 3. Środki z kredytu będą uruchomione jednorazowo. 4. Okresy spłaty kapitału: raty płatne w okresach kwartalnych, w ostatnim dniu roboczym każdego kwartału. 5. Karencja w spłacie rat kapitałowych: pierwsza rata płatna w dniu 31.03.2026 r., ostatnia w dniu 31.12.2035 r. 6. Spłata kredytu nastąpi w równych ratach kapitałowych zgodnie z tabelą przepływów - zał. nr 2 do SWZ. 7. Okresy odsetkowe: 41 rat płatnych w okresach kwartalnych, w ostatnim dniu roboczym każdego kwartału, pierwsza rata płatna 31.12.2025 r., ostatnia w dniu 31.12.2035 r. 8. Kwota kredytu oprocentowana będzie w stosunku rocznym wg zmiennej stopy procentowej. Stopa procentowa równa będzie wysokości stawki WIBOR dla 3-miesięcznych depozytów międzybankowych powiększonej o marżę Wykonawcy. Pozostałe wymagania co do zakresu usługi zawarte zostały w dokumentach zamówienia
Interne Kennung: ZP.272.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do łącznej wysokości 6 000 000 zł
Beschreibung: jak wskazano w ogłoszeniu