2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2022049 Instellen van een DAS
Beschreibung: De gemeente Schagen maakt per 26 september 2022 voor de inhuur van tijdelijk personeel gebruik van https://inhuur.werkeninnoordhollandnoord.nl. Conform de nieuwe richtlijnen voor de Aanbestedingswet 2012 is deze inhuurdesk ingericht als Dynamisch aankoopsysteem voor de categorieën Administratief/secretarieel, Automatisering/ICT, Bestuurlijk, Binnendienst/algemene dienst, Bouwkunde & Civiele techniek, Onderhoudsdienst, Burger- en publiekszaken, Dienstverlening & Facilitair, Financieel & Economisch, Gezondheidszorg, Hydrologie/ ecologie, Juridisch, Management & Bedrijfsvoering, Onderwijs, Openbare orde en Veiligheid, Personeel & Organisatie, Ruimtelijke ordening & Milieu, Sociale zaken & Werkgelegenheid, Sport & Recreatie, Vergunning & Handhaving, Verkeer & Vervoer, Verkoop & Inkoop, Voorlichting & Communicatie en Welzijn, Wetenschap & Cultuur. Deze categorieën zijn het totaal van alle door de aangesloten organisatie gebruikte categorieën. De aangesloten organisatie behoudt zich het recht voor om op een later moment categorieën toe te voegen of te wijzigen. Toevoegingen en/of wijzigingen zullen worden gepubliceerd op Mercell ,TenderNed en de website van gemeente Schagen. Het aantal opdrachten, vanaf schaal 10 Cao gemeenten, is ongeveer 20 op jaarbasis, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Ook kunnen gedurende de looptijd nieuwe organisaties aan dit Dynamisch Aankoopsysteem worden toegevoegd. Zij behouden zich het recht voor om jaarlijks, zonder opgaaf van redenen, het DAS te kunnen beëindigen. Om in aanmerking te komen voor toekomstige opdrachten kunnen leveranciers en zelfstandigen zich inschrijven en een verzoek tot toelating indienen voor een of meerdere categorieën waarvoor men in aanmerking wenst te komen. Iedere leverancier en/of zelfstandige die voldoet aan de kwalificatiecriteria zal worden toegelaten tot de https://inhuur.werkeninnoordhollandnoord.nl.. Aan deze inschrijving kunnen geen rechten worden ontleend. Het DAS voor https://inhuur.werkeninnoordhollandnoord.nl. wordt ingesteld voor een periode van 4 jaar tot 26 september 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 2022049 Instellen van een DAS
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000