2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: 1. Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego zgodnie z art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t. j. Dz. U. z 2025 r., poz. 285). 2. Transport drogowy, przewozy autobusowe - przedmiotem umowy jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Bieszczadzkiego Związku Komunikacyjnego, który jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego na następujących liniach komunikacyjnych: B2 Zahutyń – Zagórz – Lesko – Baligród – Cisna - Wetlina B5 Zahutyń – Lesko – Hoczew - Średnia Wieś – Polańczyk – Wołkowyja – Górzanka – Terka - Rajskie B6 Lesko - Średnia Wieś - Bereźnica Wyżna – Myczków – Polańczyk – Orelec - Lesko B8 Ustrzyki Dolne – Ustjanowa – Bóbrka Jawor – Solina – Polańczyk B16 Zahutyń – Zagórz – Lesko – Myczkowce – Polańczyk – Bukowiec- Wetlina – Ustrzyki Górne
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001