669615-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen – Herinrichting Wilhelminalaan Reusel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting Wilhelminalaan Reusel
Beschreibung: De overeenkomst betreft het in bouwteamverband uitwerken van het schetsontwerp (SO) tot een uitvoering gereed ontwerp (UO) en de realisatie van herinrichting Wilhelminalaan. De overeenkomst kent twee fasen: Ontwerpfase In deze fase wordt in overleg tussen opdrachtgever en opdrachtnemer een definitief ontwerp (DO) opgesteld. Door de inschrijver wordt het technische ontwerp (TO) vervolgens uitgewerkt in een RAW-bestek. Realisatiefase In deze fase maakt de inschrijver op basis van DO/TO en het opgeleverde RAW-bestek een uitvoering gereed ontwerp (UO) en realiseert inschrijver het ontwerp als hoofdaannemer.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0000
669615-2026 - Licitación
Países Bajos – Trabajos de construcción de autopistas y carreteras – Herinrichting Wilhelminalaan Reusel
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233100 Trabajos de construcción de autopistas y carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0000