669630-2026 - Wettbewerb
Belgien – Überlassung von Pflegepersonal – Multilaterale raamovereenkomst voor uitzendarbeid van verpleeg- en zorgkundig personeel voor het woonzorgcentrum Zoniën
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multilaterale raamovereenkomst voor uitzendarbeid van verpleeg- en zorgkundig personeel voor het woonzorgcentrum Zoniën
Beschreibung: Voor de opvang van (langdurige) ziekteverloven en verloven tijdens de vakantieperiode of voor de tijdelijke vermeerdering van werk wenst het woonzorgcentrum Zoniën een beroep te doen op interimkantoren voor tijdelijke tewerkstelling. Er zal voor een periode van 4 jaren een raamovereenkomst worden afgesloten met meerdere ondernemers.
Interne Kennung: PPP03A-904/6165/WZC/2025/904
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79624000 Überlassung von Pflegepersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zorgpersoneel met korte termijnopdracht
Beschreibung: Voor de opvang van ziekteverloven en verloven tijdens de vakantieperiode of ter invulling van tijdelijk niet ingevulde vacatures wenst het woonzorgcentrum beroep te doen op interimkantoren voor tijdelijke, korte tewerkstelling.
Interne Kennung: WZC/2025/904_1
Los: LOT-0002
Titel: Zorgpersoneel met lange termijnopdracht
Beschreibung: Het woonzorgcentrum wenst voor de vervanging van langdurig zieken of structurele tekorten in de invulling van de personeelsformatie een beroep te doen op zorgpersoneel dat via project staffing op langere termijn kan werken (3 tot 6 maanden).
Interne Kennung: WZC/2025/904_2