See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu IT dla potrzeb projektu pn.: „Transformacja kształcenia branżowego w Powiecie Żywieckim – szkolenia i staże uczniowskie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu IT dla potrzeb projektu pn.: „Transformacja kształcenia branżowego w Powiecie Żywieckim – szkolenia i staże uczniowskie””, z podziałem na siedem następujących części: 1) Część zamówienia nr 1 – „Asortyment dla Zespołu Szkół Technicznych i Leśnych w Żywcu”; 2) Część zamówienia nr 2 – „Asortyment dla Zespołu Szkół Budowlano – Drzewnych w Żywcu”; 3) Część zamówienia nr 3 – „Asortyment dla Zespołu Szkół Zawodowych w Węgierskiej Górce”; 4) Część zamówienia nr 4 – „Asortyment dla Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Żywcu”; 5) Część zamówienia nr 5 – „Asortyment dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce”; 6) Część zamówienia nr 6 – „Asortyment dla Zespołu Szkół Samochodowych w Żywcu”; 7) Część zamówienia nr 7 – „Asortyment dla Zespołu Szkół Agrotechnicznych i ogólnokształcących w Żywcu”. 2. W ramach: 1) części zamówienia 1, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Technicznych i Leśnych w Żywcu, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr I.); 2) części zamówienia 2, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Budowlano – Drzewnych w Żywcu, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr II.); 3) części zamówienia 3, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Zawodowych w Węgierskiej Górce, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr III.); 4) części zamówienia 4, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Żywcu, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr IV.); 5) części zamówienia 5, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr V.); 6) części zamówienia 6, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Samochodowych w Żywcu, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr VI.); 7) części zamówienia 7, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Agrotechnicznych i ogólnokształcących w Żywcu, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr VII.). 3. Klauzula równoważności: 1) Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 99 ust. 5 i art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne dla dostaw, prac, materiałów, systemów spełniające wymagania określone dokumentami zamówienia. Zamawiający zastrzega, że wszędzie tam, gdzie w treści załącznika nr 8 do SWZ – Opisów Przedmiotu Zamówienia, stanowiącego opis przedmiotu zamówienia, zostały w opisie tego przedmiotu wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenie urządzeń lub materiałów należy je traktować wyłącznie jako propozycje. Zamawiający dopuszcza metody, materiały, urządzenia, systemy, technologie itp. równoważne do przedstawionych w opisie przedmiotu zamówienia. Dopuszcza się więc zaproponowanie w ofercie wszelkich równoważnych odpowiedników rynkowych o właściwościach nie gorszych niż wskazane przez Zamawiającego. Parametry wskazane w dokumentach zamówienia określają minimalne warunki techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, jakościowe i funkcjonalne, jakie ma spełniać przedmiot zamówienia. W ofercie można przyjąć metody, materiały, urządzenia, systemy, technologie, jednak o parametrach technicznych, jakościowych i właściwościach użytkowych oraz funkcjonalnych. Na żądanie Zamawiającego, Wykonawca ma obowiązek udowodnienia, iż zastosowane rozwiązania pozwolą osiągnąć wszystkie założenia techniczne dla przedmiotowego zadania inwestycyjnego, biorąc pod uwagę całość inwestycji, a nie wybrany fragment całości. Ciężar udowodnienia, że materiał lub urządzenie jest równoważne w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na Wykonawcy. Jeżeli materiały lub/i urządzenia zaoferowane przez Wykonawcę jako równoważne nie będą równoważne w świetle przedłożonych przez Wykonawcę dokumentów, oferta tego Wykonawcy zostanie odrzucona jako nieodpowiadająca treści SWZ. W przypadku zaś opisania przedmiotu zamówienia przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza wykonanie zamówienia z zastosowaniem rozwiązań równoważnych opisywanym. W takim wypadku, procedurę opisaną we wcześniejszej treści niniejszego punktu stosuje się odpowiednio; 2) w przypadku przyjętych przez Wykonawcę do wyceny technologii, systemów, materiałów lub urządzeń równoważnych, do oferty musi być dołączony wykaz tych technologii, systemów, urządzeń lub materiałów, który będzie w swej treści zawierał podanie: rodzaj i opis zastosowanej technologii lub systemu, nazwy zastosowanego urządzenia/materiału, nazwy producenta, precyzyjnego i jednoznacznego typu urządzenia lub materiału; 3) ponadto, dla technologii/systemów/urządzeń/materiałów równoważnych Zamawiający wymaga udokumentowania równoważności, m.in. za pomocą załączonych do wykazu technologii/systemów/urządzeń/materiałów równoważnych; obliczeń, szczegółowych rysunków technicznych, atestów, aprobat, deklaracji zgodności przepisami i normami oraz kart katalogowych producentów urządzeń/materiałów równoważnych. Niniejsze dokumenty muszą w sposób jednoznaczny stwierdzać równoważność proponowanych technologii/systemów/urządzeń/materiałów; 4) w przypadku wątpliwości co do równoważności zaproponowanych w ofercie
Interne Kennung: ZSBD.242.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Asortyment dla Zespołu Szkół Technicznych i Leśnych w Żywcu
Beschreibung: W ramach części zamówienia 1, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Technicznych i Leśnych w Żywcu, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr I.).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Asortyment dla Zespołu Szkół Budowlano – Drzewnych w Żywcu
Beschreibung: W ramach części zamówienia 2, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Budowlano – Drzewnych w Żywcu, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr II.).
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Asortyment dla Zespołu Szkół Zawodowych w Węgierskiej Górce
Beschreibung: W ramach części zamówienia 3, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Zawodowych w Węgierskiej Górce, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr III.).
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Asortyment dla Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Żywcu
Beschreibung: W ramach części zamówienia 4, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Żywcu, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr IV.).
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Asortyment dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce
Beschreibung: W ramach części zamówienia 5, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr V.).
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Asortyment dla Zespołu Szkół Samochodowych w Żywcu
Beschreibung: W ramach części zamówienia 6, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Samochodowych w Żywcu, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr VI.).
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Asortyment dla Zespołu Szkół Agrotechnicznych i ogólnokształcących w Żywcu
Beschreibung: W ramach części zamówienia 7, Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć, zamontować i uruchomić sprzęt IT dla Zespołu Szkół Agrotechnicznych i ogólnokształcących w Żywcu, szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), dla tej części zamówienia (tabela nr VII.).
Interne Kennung: Część 7