669732-2026 - Ergebnis
Niederlande – Vorrichtungen zum Bügeln und Falten von Wäsche – Mangelstraat met enkelvoudige mangel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mangelstraat met enkelvoudige mangel
Beschreibung: De bestaande defecte mangel, in verband met seizoen gebonden productie, uiterlijk voor 1 mei 2027 vervangen door een mangelstraat met 1 stations insteek- en vouwmachine. De bestaande oude mangel wordt ingeruild. De installatie compleet bedrijfsklaar opgeleverd en in het kader van SROI wordt door de opdrachtnemer een instructie gegeven aan onze medewerkers voor werken met de machine en uitvoeren van dagelijks onderhoud. Het betreft een Levering Levering/ installatie in hoofdlijnen bevat: 1 leveren 1.1 Leveren van een stations Insteekmachine voor het invoeren van grote en kleine linnen stukken; 1.2. Leveren van een gas verwarmde mangelstraat met 1 gasgestookte mangelrol met hoog rendement en laag energieverbruik, 1.3. Leveren van een vouwmachine voor het vouwen van langs vouwen van grote en kleine linnen stukken en dwarsvouwen van grote linnen stukken; 1.4. Leveren van stapelaar voor grote textiel stukken. 1.5. De Mangelstraat heeft een technische levensduur van minimaal 10 jaar. 1.6. Garantietermijn van 36 maanden na datum ingebruikname. 1.7. Gedurende de technische levensduur verantwoordelijk en in staat om Preventief- en Correctief onderhoud uit te (laten) voeren en om gedurende deze tijd alle benodigde slijtagematerialen en overige onderdelen te leveren en monteren. 1.8. Planning ovb opdrachtverstrekking 4e kwartaal 2026 mangelstraat in bedrijf name 1 mei 2027 1.9. Demonteren en inruilen bestaande machine 2 installatie en bedrijfsklaar opleveren 2.1. Het installeren en aansluiten van het geheel op de door De Bolder ter beschikking gestelde aansluitvoorzieningen; 2.2. Bedrijfsklaar (compleet met instructie voor medewerkers 2 dagen in kader van SRWOI) opleveren.
Interne Kennung: Z3794505
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42717000 Vorrichtungen zum Bügeln und Falten von Wäsche
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1