669762-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Industriearbeitern – SKMMU.086.56.26. - „Zatrudnienie pracowników przy realizacji utrzymania infrastruktury kolejowej linii nr 250 Gdańsk Główny - Rumia.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SKMMU.086.56.26. - „Zatrudnienie pracowników przy realizacji utrzymania infrastruktury kolejowej linii nr 250 Gdańsk Główny - Rumia.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi polegającej na wykonywaniu czynności przez pracownika Wykonawcy w ilości od czterech do ośmiu pracowników nie przekraczając łącznej ilości przepracowanych roboczogodzin wynoszącej dla całości zamówienia 32000 przy realizacji utrzymania infrastruktury kolejowej linii nr 250 Gdańsk Główny — Rumia oraz pozostałych obszarów zarządzanych przez Spółkę.
Interne Kennung: SKMMU.086.56.26.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98512000 Dienstleistungen von Industriearbeitern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79623000 Überlassung von kaufmännischen oder industriellen Arbeitskräften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Zatrudnienie pracowników przy realizacji utrzymania infrastruktury kolejowej linii nr 250 Gdańsk Główny - Rumia.”
669762-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: SKMMU.086.56.26.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 98512000 Usługi pracowników przemysłowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79623000 Usługi w zakresie pozyskiwania pracowników handlowych i przemysłowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001