669796-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Geräte zum Filtrieren von Wasser – ČOV Hostivice – výměna membrán III
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelČOV Hostivice – výměna membrán III
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce stávajících nádrží membrán a technologie stávajícího systému čerpání vratného kalu v armaturní komoře. Rekonstrukce představuje provedení sanací betonových konstrukcí objektů nádrží membránové separace. Dále bude provedena demontáž a zpětná montáž osazení technologického vystrojení těchto nádrží a armaturní komory. Bližší informace k předmětu plnění jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Technické podklady a v Příloze č. 2 – Výkaz výměr.
Interne KennungČOV Hostivice – výměna membrán III
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912310 Geräte zum Filtrieren von Wasser
5. Los
LosLOT-0001