See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 26 części : Część nr 1: Różne produkty lecznicze Część nr 2: Różne produkty lecznicze Część nr 3: Różne produkty lecznicze Część nr 4: Różne produkty lecznicze Część nr 5: Immunoglobulina ludzka anty D Część nr 6: Różne produkty lecznicze Część nr 7: Różne produkty lecznicze Część nr 8: Różne produkty lecznicze Część nr 9: Różne produkty lecznicze Część nr 10: Różne produkty lecznicze Część nr 11: Różne produkty lecznicze Część nr 12: Amphotericin B w postaci liposomalnej Część nr 13: Różne produkty lecznicze Część nr 14: Erawacyklina Część nr 15: Orytawancyny difosforan Część nr 16: Andeksanet alfa Część nr 17: Lorazepamum Część nr 18: Różne produkty lecznicze Część nr 19: Różne produkty lecznicze Część nr 20: Różne produkty lecznicze Część nr 21:Różne produkty lecznicze Część nr 22: Indigo Carmine Część nr 23: Methylthioninum chloride Część nr 24: Wchłanialna, analna gąbka hemostatyczna żelatynowa sterylna Część nr 25: Ferrosi sulfas + Acidum folicum Część nr 26: Karboksymaltoza żelazowa
Interne Kennung: DA.261.1.48.2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12: Amphotericin B w postaci liposomalnej
Beschreibung: Amphotericin B w postaci liposomalnej
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14: Erawacyklina
Beschreibung: Erawacyklina
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15: Orytawancyny difosforan
Beschreibung: Orytawancyny difosforan
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16: Andeksanet alfa
Beschreibung: Andeksanet alfa
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17: Lorazepamum
Beschreibung: Lorazepamum
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20: Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21:Paliperidonum
Beschreibung: Paliperidonum
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22: Indigo Carmine
Beschreibung: Indigo Carmine
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23: Methylthioninum chloride
Beschreibung: Methylthioninum chloride
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24: Wchłanialna, analna gąbka hemostatyczna żelatynowa sterylna
Beschreibung: Wchłanialna, analna gąbka hemostatyczna żelatynowa sterylna
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26: Karboksymaltoza żelazowa
Beschreibung: Karboksymaltoza żelazowa
Interne Kennung: 26