See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-368/2025: Kompleksowa dostawa ciepła wraz z obsługą systemu ciepłowniczego (kotłownia na paliwo stałe) na terenie kompleksu wojskowego w Drawnie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zamówienia jest wykonanie kompleksowej dostawy ciepła wraz z obsługą systemu ciepłowniczego (sprawowanie nadzoru nad gospodarka cieplną i usuwanie zaistniałych awarii w kotłowni, na sieciach i węzłach ciepłowniczych) wraz z konserwacją urządzeń i obiektów służących do ogrzewania budynków wojskowych (szczegółowy zakres w załączniku - "opis przedmiotu zamówienia" stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 491663-2025
Interne Kennung: SVA/4620-368/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln, 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen, 71314200 Verwaltungsdienste für Energieversorgung, 09111000 Steinkohle und aus Steinkohle gewonnene Brennstoffe, 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SVA/4620-368/2025 Kompleksowa dostawa ciepła wraz z obsługą systemu ciepłowniczego (kotłownia na paliwo stałe) na terenie kompleksu wojskowego w Drawnie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zamówienia jest wykonanie kompleksowej dostawy ciepła wraz z obsługą systemu ciepłowniczego (sprawowanie nadzoru nad gospodarka cieplną i usuwanie zaistniałych awarii w kotłowni, na sieciach i węzłach ciepłowniczych) wraz z konserwacją urządzeń i obiektów służących do ogrzewania budynków wojskowych (szczegółowy zakres w załączniku - "opis przedmiotu zamówienia" stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ)