See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. "Budowa siedziby prokuratur różnego szczebla w Katowicach"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa siedziby prokuratur różnego szczebla wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Katowicach przy ul. Gliwickiej, na działkach o numerac ewidencyjnych 13/43 oraz 15/18 obręb 0001 dz. Śródmieście - Załęże, ar_3, dla których to nieruchomości Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach prowadzi Księgę Wieczystą na KA1K/00141500/7 oraz wykonanie nasadzeń rekompensujących zgodnie z warunkami określonymi Decyzją administracyjną Prezydenta Miasta Katowice nr 451/Z/2023 z dnia 21.11.2023 r.
Interne Kennung: 3015-7.261.11.2023
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. "Budowa siedziby prokuratur różnego szczebla w Katowicach".
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. "Budowa siedziby prokuratur różnego szczebla w Katowicach".