669838-2026 - Ergebnis
Polen – Orthopädische Implantate – 106/WR/ZP/D/2026 - Dostawy implantów wraz z materiałem zużywalnym dla potrzeb Kliniki Ortopedii, Kliniki Artroskopii i Kliniki Chirurgii Ręki
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 106/WR/ZP/D/2026 - Dostawy implantów wraz z materiałem zużywalnym dla potrzeb Kliniki Ortopedii, Kliniki Artroskopii i Kliniki Chirurgii Ręki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są Dostawy implantów wraz z materiałem zużywalnym dla potrzeb Kliniki Ortopedii, Kliniki Artroskopii i Kliniki Chirurgii Ręki, zwane dalej towarem, spełniające opis i parametry graniczne oraz zgodne z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Zaproszenia i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Interne Kennung: 106/WR/ZP/D/2026 Dostawy implantów wraz z materiałem zużywalnym dla potrzeb Kliniki Ortopedii, Kliniki Artroskopii i Kliniki Chirurgii Ręki
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 106/WR/ZP/D/2026 - Dostawy implantów wraz z materiałem zużywalnym dla potrzeb Kliniki Ortopedii, Kliniki Artroskopii i Kliniki Chirurgii Ręki
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do Zaproszenia („Formularz asortymentowo-cenowy”).