2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koop voertuigen inclusief ROB
Beschreibung: Bij zowel Vervoer BV als bij de Regio bestaat de behoefte aan de koop van voertuigen, ter vervanging van een deel van het huidige wagenpark. Voor de voertuigen van Vervoer BV worden ook ROB overeenkomsten afgesloten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34144900 Elektrofahrzeuge, 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen, 50113000 Reparatur und Wartung von Bussen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Rolstoeltaxibussen
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Menge: 18 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Taxiauto's en Personenauto's
Beschreibung: Taxiauto's tbv van doelgroepenvervoer en personenauto's t.b.v Veilig Thuis en dienstreizen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Menge: 53 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsleidraad