2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa i eksploatacja rozdzielń WN i SN na powierzchni oraz urządzeń elektrycznych Zakładu Przeróbki Mechanicznej Węgla w WĘGLOKOKS KRAJ S.A. KWK Bobrek w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), pn. Obsługa i eksploatacja rozdzielń WN i SN na powierzchni oraz urządzeń elektrycznych Zakładu Przeróbki Mechanicznej Węgla w WĘGLOKOKS KRAJ S.A. KWK Bobrek w roku 2026
Interne Kennung: PRZZ/4151
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98512000 Dienstleistungen von Industriearbeitern
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Obsługa i eksploatacja rozdzielń WN i SN na powierzchni oraz urządzeń elektrycznych Zakładu Przeróbki Mechanicznej Węgla w WĘGLOKOKS KRAJ S.A. KWK Bobrek w roku 2026