669904-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup sprzętu w ramach zadania „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w szkołach prowadzonych przez Powiat Żyrardowski”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu w ramach zadania „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w szkołach prowadzonych przez Powiat Żyrardowski”
Beschreibung: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach zadania „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w szkołach prowadzonych przez Powiat Żyrardowski”.
Vorherige Bekanntmachung: 621168-2026
Interne Kennung: ZP.272.5.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I. Zakup sprzętu i oprogramowania dla Zespołu Szkół nr 1 w Żyrardowie, ul. Bohaterów Warszawy 4, 96-300 Żyrardów
Los: LOT-0002
Titel: Część II. Zakup sprzętu i oprogramowania dla Zespołu Szkół nr 2 w Żyrardowie, ul. Legionów Polskich 54/56.
Los: LOT-0003
Titel: Część III. Zakup sprzętu i oprogramowania dla Zespołu Szkół nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wiskitkach, ul. Kościuszki 25, 96-315 Wiskitki
Los: LOT-0004
Titel: Część IV. Zakup sprzętu i oprogramowania dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Żyrardowie ul. Środkowa 36, 96-300 Żyrardów
Los: LOT-0005
Titel: Część V. Zakup sprzętu i oprogramowania dla Zespołu Szkół w Mszczonowie, 96-320 Mszczonów ul. Ługowa 13