See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych, wody mineralnej 0,3l”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych, wody mineralnej 0,3l”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 50 niepodzielnych części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, których można udzielić jednemu wykonawcy.
Interne Kennung: NLZ.2023.271.07
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr: 13 Soki owocowe
Beschreibung: Część nr: 13 Soki owocowe
Interne Kennung: Część nr:13
Los: LOT-0002
Titel: Część nr: 14 Syrop malinowy
Beschreibung: Część nr: 14 Syrop malinowy
Interne Kennung: Część nr:14
Los: LOT-0003
Titel: Część nr: 16 Przetworzone owoce i warzywa
Beschreibung: Część nr: 16 Przetworzone owoce i warzywa
Interne Kennung: Część nr:16
Los: LOT-0004
Titel: Część nr: 26 Różne produkty spożywcze
Beschreibung: Część nr: 26 Różne produkty spożywcze
Interne Kennung: Część nr:26
Los: LOT-0005
Titel: Część nr: 32 Produkty dla niemowląt ( soczki )
Beschreibung: Część nr: 32 Produkty dla niemowląt ( soczki )
Interne Kennung: Część nr:32