See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliwa gazowego na potrzeby wybranych instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa gazowego do 37 punktów poboru (dalej „PPG”) o łącznym szacowanym wolumenie: 37 PPG – dostawa od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. o łącznym wolumenie 63 949 987,80 kWh z podziałem: - dla części I- 32 028 530,90 kWh - dla części II- 31 921 456,90 kWh (zamówienie podstawowe). Szczegółowy wykaz PPG i opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: PRZ/00019/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Dostawa paliwa gazowego w okresie 01.01.2026- 31.12.2026 roku. Szacowany wolumen zamówienia dla części I wynosi - 32 028 530,90 kWh.
Interne Kennung: Część I-PRZ/00019/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia o maksymalnie 10% kWh ilości paliwa gazowego dla każdej z umów (każdego Zamawiającego).Zamówienie w ramach prawa opcji w przypadku zwiększenia zużycia paliwa gazowego dla punktów poboru gazu wskazanych w dokumentach zamówienia uruchamia się automatycznie po wykorzystaniu zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Dostawa paliwa gazowego w okresie 01.01.2027- 31.12.2027 roku. Szacowany wolumen zamówienia dla części II wynosi - 31 921 456,90 kWh.
Interne Kennung: Część II-PRZ/00019/2025