2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup elektrochemicznej sondy Kelvina dla Wydziału Chemii UW
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamóienia stanowi załącznik nr 1 - formularz wymagań technicznych do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 578300-2026
Interne Kennung: POUZ-361/303/2026/WCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający skraca termin składania ofert w związku z opublikowaniem wstępnego ogłoszenia informacyjnego nr 2026/S 161-578300 z dnia 21.08.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup elektrochemicznej sondy Kelvina na potrzeby wyposażenia laboratorium i doposażenie spektrometru fotoelektrycznego
669910-2026 - Competition
Poland – Instruments for checking physical characteristics – Zakup elektrochemicznej sondy Kelvina dla Wydziału Chemii UW
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 578300-2026
Internal identifier: POUZ-361/303/2026/WCH
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38400000 Instruments for checking physical characteristics
5. Lot
Lot: LOT-0001