2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych powstałych na terenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, zwanych w dalszej części „nieruchomościami zamieszkałymi”, położonych w granicach administracyjnych Gminy Aleksandrów Kujawski. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w SWZ, Część III – Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych powstałych na terenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, zwanych w dalszej części „nieruchomościami zamieszkałymi”, położonych w granicach administracyjnych Gminy Aleksandrów Kujawski. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w SWZ, Część III – Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.