669953-2026 - Planung
Niederlande – Forschungsdienste – Marktconsultatie voor: PET/MRI Research Services and (11C)-Raclopride Production for the ERC Project Chemcontrol
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie voor: PET/MRI Research Services and (11C)-Raclopride Production for the ERC Project Chemcontrol
Beschreibung: Radboudumc voert deze marktconsultatie uit om te onderzoeken of er binnen Europa andere organisaties bestaan die een gelijkwaardige combinatie van infrastructuur, wetenschappelijke expertise en dienstverlening kunnen aanbieden die benodigd zijn voor een door ERC gefinancierde PET-imagingstudie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung