See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru odpadów komunalnych w 2026 roku z podziałem na 6 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru odpadów komunalnych powstających w 2026 r. dla 25 WOG z podziałem na 6 zadań: Zadanie 1 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Augustów, gm. Płaska, gm. Lipsk, gm. Dąbrowa Białostocka, gm. Kuźnica. Zadanie 2 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Szudziałowo, gm. Supraśl, gm. Krynki, gm. Michałowo, gm. Gródek. Zadanie 3 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Narewka, gm. Białowieża, gm. Hajnówka, gm. Dubicze Cerkiewne, gm. Bielsk Podlaski. Zadanie 4 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Mielnik, gm. Czeremcha, gm. Siemiatycze. Zadanie 5 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Goniądz, gm. Grajewo. Zadanie 6 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Łomża (w tym m. Łomża), gm. Kolno, gm. Zambrów, gm. Szepietowo.
Interne Kennung: 91/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Augustów, gm. Płaska, gm. Lipsk, gm. Dąbrowa Białostocka, gm. Kuźnica.
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w oparciu o art. 441 ustawy Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia konieczności zabezpieczenia dodatkowych potrzeb wojska przy jednoczesnym zapewnieniu przez dysponenta wyższego stopnia odpowiednich środków finansowych na realizację takiego zamówienia. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Szudziałowo, gm. Supraśl, gm. Krynki, gm. Michałowo, gm. Gródek
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Narewka, gm. Białowieża, gm. Hajnówka, gm. Dubicze Cerkiewne, gm. Bielsk Podlaski.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Goniądz, gm. Grajewo
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Mielnik, gm. Czeremcha, gm. Siemiatycze.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Łomża (w tym m. Łomża), gm. Kolno, gm. Zambrów, gm. Szepietowo.
Interne Kennung: Zadanie 6