See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van bewegwijzering voor het Noorderhart ziekenhuis te Pelt
Beschreibung: Het ziekenhuis beoogt enerzijds de levering en plaatsing van nieuwe bewegwijzering voor het nieuw te bouwen Chirurgisch Dagcentrum, revalidatie en MS centrum en het ambulant centrum en anderzijds de gefaseerde vervanging van de bestaande signalisatie in het huidig ziekenhuis.
Interne Kennung: 2025-078
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44423400 Schilder und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-078 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van bewegwijzering voor het Noorderhart ziekenhuis te Pelt.
Interne Kennung: 1