See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz ze wszystkimi pozwoleniami i decyzjami na realizację inwestycji pn.: „Budowa systemów bezpieczeństwa energetycznego na terenie Akademii Marynark
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz ze wszystkimi pozwoleniami i decyzjami na realizację inwestycji pn.: Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz ze wszystkimi pozwoleniami i decyzjami na realizację inwestycji pn.: „Budowa systemów bezpieczeństwa energetycznego na terenie Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.” Dokumentacja powinna obejmować modernizację sieci elektroenergetycznej wewnętrznej, agregaty prądotwórcze oraz OZE wraz z magazynami energii. Przedmiotowa Inwestycja służyć ma zwiększeniu łącznego bezpieczeństwa energetycznego i pożarowego Akademii Marynarki Wojennej oraz powinna przyczynić się do optymalizacji zużycia energii elektrycznej i obniżenia łącznych kosztów zużycia energii elektrycznej.
Interne Kennung: AMW-KANC.SZP.2712.36.2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen