See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Perfusie- en spoeloplossingen & totale parenterale voeding
Beschreibung: De levering dient te gebeuren in deelleveringen op de verschillende locaties van de ziekenhuizen welke mededingen aan deze overheidsopdracht. De aanbestedende overheid voert de procedure en treedt ook op in naam van: - AZ Delta (start vanaf 18/02/2027) - AZ West - AZ Zeno Zie bijlage welke ziekenhuizen aan welke percelen zullen deelnemen. Leveringsplaatsen: AZ Oostende, Gouwelozestraat 100 te 8400 Oostende AZ Oostende, Kaïrostraat 84, 8400 Oostende AZ Delta, campus Rumbeke, Deltalaan 1 te 8800 Roeselare AZ Delta, campus Brugsesteenweg, Brugsesteenweg 90 te 8800 Roeselare AZ Delta, campus Torhout, Sint-Rembertlaan 21 te 8820 Torhout AZ Delta, campus Menen, Oude Leielaan 6 te 8930 Menen AZ West, Iepersesteenweg 100 te 8630 Veurne AZ Zeno, Kalvekeetdijk 260 te 8300 Knokke-Heist
Interne Kennung: PPP0QP-297/6137/AZO_APO_Perfusie-TPN_2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692400 Perfusionslösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fysiologische glucose- en zoutoplossingen lot 1
Beschreibung: Fysiologische glucose- en zoutoplossingen lot 1
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0002
Titel: Fysiologische glucose- en zoutoplossingen lot 2
Beschreibung: Fysiologische glucose- en zoutoplossingen lot 2
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Hooggeconcentreerde glucose-oplossingen
Beschreibung: Hooggeconcentreerde glucose-oplossingen
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Gebalanceerde elektrolytenoplossingen lot 1
Beschreibung: Gebalanceerde elektrolytenoplossingen lot 1
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Gebalanceerde elektrolytenoplossingen lot 2
Beschreibung: Gebalanceerde elektrolytenoplossingen lot 2
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Gebalanceerde elektrolytenoplossingen lot 3
Beschreibung: Gebalanceerde elektrolytenoplossingen lot 3
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 6_6
Los: LOT-0007
Titel: Combinaties van NaCl en glucose-oplossingen + varia
Beschreibung: Combinaties van NaCl en glucose-oplossingen + varia
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 7_7
Los: LOT-0008
Titel: Water voor injectie
Beschreibung: Water voor injectie
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 8_8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen
Los: LOT-0009
Titel: Spoelvloeistoffen
Beschreibung: Spoelvloeistoffen
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 9_9
Los: LOT-0010
Titel: Gietflessen
Beschreibung: Gietflessen
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 10_10
Los: LOT-0011
Titel: Gietflessen steriel
Beschreibung: Gietflessen steriel
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 11_11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0012
Titel: Elektrolytenoplossing met carbohydraten
Beschreibung: Elektrolytenoplossing met carbohydraten
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 12_12
Los: LOT-0013
Titel: Mini-plasco's NaCl 0.9% en water
Beschreibung: Mini-plasco's NaCl 0.9% en water
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 13_13
Los: LOT-0014
Titel: Specifieke mini-plasco's
Beschreibung: Specifieke mini-plasco's
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 14_14
Los: LOT-0015
Titel: Flapulles water en NaCl
Beschreibung: Flapulles water en NaCl
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 15_15
Los: LOT-0016
Titel: Ternaire mengsels voor centrale en perifere toediening + vitaminen & sporenelementen voor volwassenen
Beschreibung: Ternaire mengsels voor centrale en perifere toediening + vitaminen & sporenelementen voor volwassenen
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 16_16
Los: LOT-0017
Titel: Specifieke oplossingen
Beschreibung: Specifieke oplossingen
Interne Kennung: AZO_APO_Perfusie-TPN_2026 17_17