67001-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ODBIÓR DO ZAGOSPODAROWANIA WRAZ Z TRANSPORTEM KOMUNALNYCH OSADÓW ŚCIEKOWYCH W POSTACI ODPADÓW O KODZIE 19 08 05
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR DO ZAGOSPODAROWANIA WRAZ Z TRANSPORTEM KOMUNALNYCH OSADÓW ŚCIEKOWYCH W POSTACI ODPADÓW O KODZIE 19 08 05
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór wraz z transportem i zagospodarowanie odpadów technologicznych o kodzie 19 08 05 - ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r., poz. 10), powstających w Oczyszczalni Ścieków „Klimzowiec”, należących do Chorzowsko–Świętochłowickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. z siedzibą w Chorzowie, w ilości ok. 9000,00 Mg. Usługa będzie realizowana przez okres 12 miesięcy. Pożądany termin realizacji zamówienia to okres od 17.04.2025 r. do 16.04. 2026 r
Interne Kennung: RZP/82/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie wykonawcy wyłonionemu w niniejszym postępowaniu zamówienia polegającego na powtórzeniu usług odbioru i zagospodarowania odpadów technologicznych o kodzie 19 08 05. Zamówienie może być udzielone jeżeli po upływie okresu, na który została zawarta umowa dotycząca zamówienia podstawowego, nie zostanie w procedurach zamówień publicznych wyłoniony wykonawca usług na kolejny okres. Zamawiający szacuje, że zakres powtórzonych usług może wynieść około 2500 Mg