See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa bezzałogowych statków powietrznych wraz z ukompletowaniem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa bezzałogowych statków powietrznych wraz z ukompletowaniem z podziałem na 5 zadań.
Interne Kennung: 199/Cut/25/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bezzałogowy statek powietrzny klasy taktycznej z kamerą wielosensorową z ukompletowaniem
Beschreibung: Bezzałogowy statek powietrzny klasy taktycznej z kamerą wielosensorową z ukompletowaniem - sztuk 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1.
Los: LOT-0002
Titel: Bezzałogowy statek powietrzny klasy przemysłowej o konstrukcji modułowej z ukompletowaniem.
Beschreibung: Bezzałogowy statek powietrzny klasy przemysłowej o konstrukcji modułowej z ukompletowaniem - sztuk 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2.
Los: LOT-0003
Titel: Bezzałogowy statek powietrzny klasy średniej z głowicą optoelektroniczną i dalmierzem z ukompletowaniem .
Beschreibung: Bezzałogowy statek powietrzny klasy średniej z głowicą optoelektroniczną i dalmierzem z ukompletowaniem - sztuk 6. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3.
Los: LOT-0004
Titel: Bezzałogowy statek powietrzny klasy mobilnej z głowicą wielosensorową z ukompletowaniem.
Beschreibung: Bezzałogowy statek powietrzny klasy mobilnej z głowicą wielosensorową z ukompletowaniem - sztuk 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4.
Los: LOT-0005
Titel: Bezzałogowy statek powietrzny klasy FPV do działań w przestrzeniach ograniczonych z ukompletowaniem .
Beschreibung: Bezzałogowy statek powietrzny klasy FPV do działań w przestrzeniach ograniczonych z ukompletowaniem - sztuk 6. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5.