2. Verfahren
Verfahren
Titel: Okresowa kontrola obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Lwówku Śląskim w latach 2026-2028 umowa ramowa
Beschreibung: W ramach umowy ramowej przewiduje się wykonywanie okresowych kontroli obiektów hydrotechnicznych, w tym kontroli rocznych, kontroli pięcioletnich, ocen stanu technicznego oraz ocen bezpieczeństwa obiektów hydrotechnicznych.
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.131.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Okresowa kontrola obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Lwówku Śląskim w latach 2026–2028 – umowa ramowa
Beschreibung: W ramach umowy ramowej przewiduje się wykonywanie okresowych kontroli obiektów hydrotechnicznych, w tym kontroli rocznych, kontroli pięcioletnich, ocen stanu technicznego oraz ocen stanu bezpieczeństwa obiektów hydrotechnicznych, zgodnie z OPZ oraz zakresem określonym w zamówieniach cząstkowych.