2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding “Groenonderhoud in Nooitgedacht”
Beschreibung: Het betreft hier het groenonderhoud in Nooitgedacht en het werk bestaat in hoofdzaak uit: a) het onderhouden van bosplantsoen; b) het onderhouden van sierplantsoen; c) het onderhouden van hagen; d) het onderhouden van kruidachtige gewassen; e) het onderhouden van grasvelden; f) het onderhouden van (half-) verharding; g) het verwijderen van zwerf- en grofvuil; h) het ruimen van blad. Het betreft hier het groenonderhoud in Nooitgedacht en het werk bestaat in hoofdzaak uit: a) het onderhouden van bosplantsoen; b) het onderhouden van sierplantsoen; c) het onderhouden van hagen; d) het onderhouden van kruidachtige gewassen; e) het onderhouden van grasvelden; f) het onderhouden van (half-) verharding; g) het verwijderen van zwerf- en grofvuil; h) het ruimen van blad.
Interne Kennung: 2026-014506
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst komt tot stand wanneer de gemeente de definitieve gunning heeft verstuurd. De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van ingangsdatum van de overeenkomst (bijlage 5), namelijk van 1 januari 2027 tot en met 31 december 2028, met een optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van twee (2)maal twee (2) jaar.