See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprzętu specjalistycznego j.u. dla potrzeb Pracowni Radiologii Zabiegowej w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy - przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy. Zamówienie zostało podzielone na 21 Pakietów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zastosowanie skróconego terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności zapewnienia ciągłości wykonywania świadczeń zdrowotnych przez Pracownię Radiologii Zabiegowej Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy specjalistycznego sprzętu jednorazowego użytku niezbędnego do wykonywania badań diagnostycznych oraz procedur medycznych realizowanych w Pracowni Radiologii Zabiegowej. Obowiązująca umowa na dostawę przedmiotowego asortymentu ulega zakończeniu, a posiadane przez Zamawiającego zapasy nie zapewnią ciągłości dostaw przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania przy zachowaniu podstawowego terminu składania ofert przewidzianego dla przetargu nieograniczonego. Zachowanie podstawowego terminu składania ofert mogłoby skutkować powstaniem przerwy w dostępności niezbędnego sprzętu medycznego, a w konsekwencji ograniczeniem możliwości wykonywania badań diagnostycznych i procedur medycznych oraz zagrożeniem ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych. W związku z powyższym zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, uzasadniająca skrócenie terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Skrócenie terminu jest niezbędne dla zapewnienia ciągłości leczenia pacjentów oraz prawidłowego funkcjonowania Pracowni Radiologii Zabiegowej, przy jednoczesnym zachowaniu zasad uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet 1
Beschreibung: Cewniki diagnostyczne radiologiczne, system do trombolizy, prowadniki do PTA 0,014” i 0,018", opatrunek wspomagający ucisk, j.u. sterylne. Stenty obwodowe do PTA , system do usuwania ciał obcych z naczyń, Y-conector j.u. sterylne. Cewniki kalibracyjne j.u. sterylne. Prowadniki do PTA 0,018 j.u. sterylne.Cewniki diagnostyczne radiologiczne z pokryciem hydrofilnym j.u. sterylne.Introduktor do nakłucia tętnicy udowej z prowadnikiem, zestaw do nakłucia tętnicy udowej z końcówką cieniującą - j.u. sterylne
Los: LOT-0002
Titel: pakiet 2
Beschreibung: Koszulki diagnostyczne, mikroprowadniki, cewniki angiograficzne diagnostyczne, mikrocewniki do embolizacji, cewniki wspierające, stenty hybrydowe do t. szyjnych, prowadniki Polimer M, specjalistyczne prowadniki hybrydowe, koszulki interwencyjne nerkowe i zbrojone, j.u. sterylne. Angiograficzne cewniki diagnostyczne j.u. sterylne.Introducer udowy z markerem na końcu. j.u. sterylny.
Los: LOT-0003
Titel: pakiet 3
Beschreibung: System protekcji proksymalnej oraz dystalnej j.u. sterylny
Los: LOT-0004
Titel: pakiet 4
Beschreibung: Cewnik balonowy pokryty sirolimusem, restenozy w stencie, do tętnic podudzia , j.u. sterylny
Los: LOT-0005
Titel: pakiet 5
Beschreibung: Prowadniki, cewniki balonowe, cewniki selektywne i wspierające, introducery, stenty, coile odczepiane, spirale, mikrocewniki, dreny j. u. sterylne
Los: LOT-0006
Titel: pakiet 6
Beschreibung: Stenty kobaltowo-chromowe, stenty samorozprężalne, stenty nitylonowe, cewniki balonowe kompatybilne z prowadnikiem 0,018”, systemy zamykające do naczyń, cewniki balonowe typu Rx do pre- i postdylatacji, system protekcji dystalnej typu filtr, stenty nitynolowe z systemem dostawczym typu monorail, prowadniki 0,014-0,018 ”, korek naczyniowy, j.u. sterylne
Los: LOT-0007
Titel: pakiet 7
Beschreibung: Koszulki naczyniowe zbrojone, angiograficzne cewniki diagnostyczne, j.u. sterylne.
Los: LOT-0008
Titel: pakiet 8
Beschreibung: Zestaw do drenażu przezskórnego, zestaw wprowadzający do drenażu, igły, do biopsji, dreny łączące, j.u. sterylne.
Los: LOT-0009
Titel: pakiet 9
Beschreibung: Prowadniki specjalistyczne, nożny zestaw wprowadzający, cewniki zbrojone wspomagające do udrożnień CTO j.u. sterylne
Los: LOT-0010
Titel: pakiet 10
Beschreibung: Zestawy do wertebroplastyki, igły do cementu j.u. sterylne
Los: LOT-0011
Titel: pakiet 11
Beschreibung: Cząstki embolizacyjne, partykuły do chemoembolizacji j.u. sterylne
Los: LOT-0012
Titel: pakiet 12
Beschreibung: Sprzęt obwodowy do zaopatrywania przetok tętniczo-żylnych j.u. sterylny. Sprzęt obowdowy - tętnice biodrowe i podkolanowe j.u. sterylny. Sprzęt obowdowy (zaopatrywanie naczyń żylnych) j.u. sterylny
Los: LOT-0013
Titel: pakiet 13
Beschreibung: Sprzęt obwodowy do stentowania ( tętnice biodrowe i podkolanowe) j.u. sterylny. Sprzęt obowodowy do stentowania ( naczynia żylne) j.u. sterylny. Filtry do żyły głównej, pętle chwytające j.u. sterylne
Los: LOT-0014
Titel: pakiet 14
Beschreibung: Introducery do tętnic obwodowych j.u. sterylne
Los: LOT-0015
Titel: pakiet 15
Beschreibung: Prowadnik długi hydrofilny, spirale embilizacyjne obwodowe, stent samorozprężalny 0,035", cewnik wspierający, j.u. sterylne
Los: LOT-0016
Titel: pakiet 16
Beschreibung: Prowadniki z filtrem do neuroprotekcji j. u. sterylne
Los: LOT-0017
Titel: pakiet 17
Beschreibung: Łącznik wysokociśnieniowy j.u. sterylny
Los: LOT-0018
Titel: pakiet 18
Beschreibung: Zapewnienie technicznych możliwości wykonywania zabiegów systemem trombektomii mechanicznej( poz. 1-4) j.u sterylny, coile, spirale wolumetryczne i embolizacyjne, mikrocewnik, przyrząd do odczepiania spirali - do zabiegów ebmolizacji naczyń (poz 5-8) j.u. sterylne.
Los: LOT-0019
Titel: pakiet 19
Beschreibung: Cewniki balonowe, stenty, Cewnik do tętnic podudzia j.u. sterylne
Los: LOT-0020
Titel: pakiet 20
Beschreibung: Stenty do tętnic poniżej kolana, stenty do zwapniałych naczyń j.u. sterylne
Los: LOT-0021
Titel: pakiet 21
Beschreibung: Katetery diagnostyczne, stenty do t. szyjnej, system dystalnej nauroprotekcji j.u. sterylne
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33124000 Diagnostics and radiodiagnostic devices and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: pakiet 1
Lot: LOT-0002
Title: pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: pakiet 8
Lot: LOT-0009
Title: pakiet 9
Lot: LOT-0010
Title: pakiet 10
Lot: LOT-0011
Title: pakiet 11
Lot: LOT-0012
Title: pakiet 12
Lot: LOT-0013
Title: pakiet 13
Lot: LOT-0014
Title: pakiet 14
Lot: LOT-0015
Title: pakiet 15
Lot: LOT-0016
Title: pakiet 16
Lot: LOT-0017
Title: pakiet 17
Lot: LOT-0018
Title: pakiet 18
Lot: LOT-0019
Title: pakiet 19
Lot: LOT-0020
Title: pakiet 20
Lot: LOT-0021
Title: pakiet 21