670208-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej do obiektu Tarczyński Arena we Wrocławiu przy Al. Śląskiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej do obiektu Tarczyński Arena we Wrocławiu przy Al. Śląskiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektu Stadionu Wrocław we Wrocławiu przy Al. Śląskiej 1, w ilości około 3 700 MWh, przez okres 12 miesięcy (01.01.2026 r. – 31.12.2026 r.), przy mocy zamówionej: - zasilanie PPE NR 590322415104135385 ( przyłącz SI, 20kV) - 1 000 kW - zasilanie PPE NR 590322415104090096 ( przyłącza SII, 20kV) – 900 kW Grupa przyłączeniowa: III. Grupa taryfowa: B23. Układ pomiarowo-rozliczeniowy zainstalowany na napięcie 20kV w R-3808. Zamawiający informuje, że na terenie Stadionu (Tarczyński Arena) przyłączona jest do sieci energetycznej instalacja fotowoltaiczna o mocy zainstalowanej 601,4 kWp ( 2 x 300,7kWp) oraz szacowanej rocznej produkcji energii elektrycznej około 550MWh. Odkup energii elektrycznej będzie dotyczył dwóch PPE w grupie taryfowej B23 wymienionych w wykazie PPE. Zamawiający przewiduje wprowadzenie do Sieci Energetycznej Tauron Dystrybucja S.A. około 2% wyprodukowanej energii elektrycznej, tj. około 11MWh, w okresie obowiązywania umowy. Pozostała (szacowana) część wytworzonej energii elektrycznej, tj. około 539MWh, zostanie wykorzystana przez Zamawiającego. Moc źródeł przyporządkowanych do każdego PPE z osobna wynosi po 300,7 kWp. Wybrany Wykonawca będzie zobowiązany do pełnienia funkcji podmiotu odpowiedzialnego za bilansowanie handlowe instalacji PV i odkupu energii elektrycznej wprowadzonej do sieci OSD na warunkach przedstawionych przez Wykonawcę w odrębnej umowie. Warunki odkupu energii elektrycznej wyprodukowanej w instalacji PV nie stanowią kryterium wyboru Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung534953-2025
Interne KennungSTADION WROCŁAW– 5/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa energii elektrycznej do obiektu Tarczyński Arena we Wrocławiu przy Al. Śląskiej 1
Interne KennungSTADION WROCŁAW–5/PN/2025