670212-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Transport von Haushaltsabfällen – SVOZ A VYKLÁDKA SMĚSNÉHO KOMUNÁLNÍHO ODPADU, VYUŽITELNÝCH SLOŽEK VYTŘÍDĚNÝCH ZE SMĚSNÉHO KOMUNÁLNÍHO ODPADU A NEBEZPEČNÝCH SLOŽEK VYTŘÍDĚNÝCH ZE SMĚSNÉHO KOMUNÁLNÍHO ODPADU VZNIKAJÍCÍHO NA ÚZEMÍ MĚSTA BRUMOV – BYLNICE VČETNĚ MÍSTNÍCH ČÁSTÍ SVATÝ ŠTĚPÁN A SIDONIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVOZ A VYKLÁDKA SMĚSNÉHO KOMUNÁLNÍHO ODPADU, VYUŽITELNÝCH SLOŽEK VYTŘÍDĚNÝCH ZE SMĚSNÉHO KOMUNÁLNÍHO ODPADU A NEBEZPEČNÝCH SLOŽEK VYTŘÍDĚNÝCH ZE SMĚSNÉHO KOMUNÁLNÍHO ODPADU VZNIKAJÍCÍHO NA ÚZEMÍ MĚSTA BRUMOV – BYLNICE VČETNĚ MÍSTNÍCH ČÁSTÍ SVATÝ ŠTĚPÁN A SIDONIE
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování služeb – zabezpečení komplexního nakládání s odpady na katastrálním území veřejného zadavatele včetně místních částí Svatý Štěpán a Sidonie v souladu s aktuálně platnou obecně závaznou vyhláškou města Brumov – Bylnice a v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů a v souladu s platnou legislativou. Blíže specifikováno v zadávací dokumentaci.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování služeb – zabezpečení komplexního nakládání s odpady na katastrálním území veřejného zadavatele včetně místních částí Svatý Štěpán a Sidonie v souladu s aktuálně platnou obecně závaznou vyhláškou města Brumov – Bylnice a v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů a v souladu s platnou legislativou.
Interne KennungBrumov-Bylnice - odpady