2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud sportvelden 2027-2030(2033)
Beschreibung: De opdracht omvat het uitvoeren van regulier, periodiek en specialistisch onderhoud aan de sportvelden. Tot de werkzaamheden behoren onder andere het maaien van de velden, cultuurtechnisch onderhoud, herstelwerkzaamheden, bemesting en overige werkzaamheden die nodig zijn voor het in stand houden van de sportvelden. De werkzaamheden worden uitgevoerd op basis van een RAW-raamovereenkomst. De verwachte jaarlijkse omvang van de opdracht bedraagt circa € 215.000 exclusief btw.
Interne Kennung: 62229-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.
670213-2026 - Mededinging
Nederland – Onderhouden van sportvelden – Onderhoud sportvelden 2027-2030(2033)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 62229-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.