67023-2026 - Ergebnis
Polen – Lebensversicherungen – Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach.
BeschreibungZamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej.
Vorherige Bekanntmachung782292-2025
Interne KennungSWZ NR 30910/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach