2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Gronowo Elbląskie”
Beschreibung: Zakres zamówienia: 1) Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych (kod 200301) w zabudowie jednorodzinnej będzie się odbywało bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej. 2) Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych (kod 200301) w terenie zabudowy wielorodzinnej odbywać się będzie poprzez ustawione pojemniki we wskazanych miejscach zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ. 3) Selektywne odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych następujących frakcji odpadów tj. • papier i tektura, kod 200101, 150101 • szkła, opakowania ze szkła, kod 200102,150107 • metale, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe kod 200140, 200139, 150104, 150102, 150105, 150106, • bioodpady kod 200201, • popiół kod 200199 5) Selektywne odbieranie i zagospodarowanie odpadów z terenu gminy frakcji – przeterminowane leki (kod 200131*, 200132) odbywać się będzie poprzez ustawienie pojemnika do gromadzenia odpadów we wskazanej aptece.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Gronowo Elbląskie”.