See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verlenging levering en exploitatie strandslaaphuisjes Zeeuws-Vlaanderen
Beschreibung: Exploitatie van strandslaaphuisjes op drie locaties in Zeeuws-Vlaanderen. Het gaat om de locaties Groede, Nieuwvliet en Cadzand-Bad. Exploitatie van strandslaaphuisjes op drie locaties
Interne Kennung: 2025-S05E
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55242000 Dienstleistungen in Verbindung mit Ferienwohnungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55250000 Vermietung von möblierten Unterkünften für Kurzaufenthalte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Strandslaaphuisjes Groede
Beschreibung: Exploitatie van strandhuisjes op locatie Groede. Exploitatie van strandslaaphuisjes Groede
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Strandslaaphuisjes Nieuwvliet
Beschreibung: Exploitatie strandslaaphuisjes Nieuwvliet Exploitatie van strandhuisjes Nieuwvliet
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Strandslaaphuisjes Cadzand-Bad
Beschreibung: Exploitatie strandslaaphuisjes Cadzand-Bad Exploitatie strandslaaphuisjes Cadzand-Bad
Interne Kennung: 3