2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brede handhaving & Scanoplossing
Beschreibung: Ter ondersteuning van de toezichts- en handhavingstaken in de fysieke en openbare ruimte is de afdeling Stadstoezicht op zoek naar een toekomstbestendige softwareoplossing. Deze opdracht omvat de levering, implementatie en het onderhoud van een scanoplossing en software voor de brede handhaving: • Een scanoplossing; • Software voor Brede handhaving. Scanoplossing en software voor brede handhaving binnen de gemeente voor 10 jaar
Interne Kennung: PMSW-1176
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Scanoplossing
Beschreibung: Het perceel betreft een scanoplossing voor het digitaliseren en optimaliseren van de handhaving door middel van een scanvoertuig. De totale opdrachtwaarde bestaat uit de levering en implementatie van de scanoplossing en alle kosten voor het werkend houden van de scanoplossing gedurende de hele looptijd van de overeenkomst (inclusief verlengingen).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In paragraaf 2.13 zijn herzieningsclausules benoemd voor uitbreiding gedurende de looptijd van de overeenkomsten
Los: LOT-0002
Titel: Software voor Brede handhaving
Beschreibung: Perceel 2 betreft een softwaresysteem waarin alle soorten registraties, processen en bevragingen, die door de handhavers en/of ondersteunend personeel van de gemeente ’s-Hertogenbosch wordt uitgevoerd, worden ondersteund en geregistreerd. De totale opdrachtwaarde bestaat uit de levering en implementatie van de software voor de brede handhaving en alle kosten voor het werkend houden van de software gedurende de hele looptijd van de overeenkomst (inclusief verlengingen).
Interne Kennung: 2