2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbestedingsprocedure Communicatieplatform
Beschreibung: VRLN is op zoek naar een Opdrachtnemer die een telefonievoorziening kan leveren welke voldoet aan de door de Opdrachtgever gewenste functionaliteiten. Zie het beschrijvend document.
Interne Kennung: VRLN-2025-VRLN-KJ-014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48510000 Kommunikationssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Communicatieplatform
Beschreibung: VRLN is op zoek naar een Opdrachtnemer die een telefonievoorziening kan leveren welke voldoet aan de door de Opdrachtgever gewenste functionaliteiten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vaste looptijd van 2 jaar met de mogelijkheid tot verlenging van driemaal 1 jaar.