670300-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Usługa kompleksowego utrzymania czystości w obiektach Urzędu Morskiego w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego utrzymania czystości w obiektach Urzędu Morskiego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego utrzymania czystości w budynkach i na terenie zewnętrznym – Czerwony Ratusz, Kapitanat Portu Szczecin oraz w placówkach terenowych Urzędu Morskiego w Szczecinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PO-II.2600.13.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90919200 Usługi sprzątania biur, 90911300 Usługi czyszczenia okien, 90620000 Usługi odśnieżania
Miejsce realizacji
Miejscowość: Szczecin
Kod pocztowy: 70-207
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)