2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bolesławiec
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Bolesławiec, b) obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów komunalnych (PSZOK) oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów dostarczonych do PSZOK-u. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) został zawarty w zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: RGG.271.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opublikowanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego nr 514866-2025 OJ S 149/2025 06/08/2025. Niniejsze ogłoszenie miało na celu skrócenie terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Bolesławiec w następujących miejscowościach: Bolesławice, Bożejowice, Brzeźnik, Dąbrowa Bolesławiecka, Dobra, Chościszowice, Golnice, Krępnica, Kozłów, Kraszowice, Kraśnik Dolny, Kraśnik Górny, Kruszyn, Łaziska, Łąka, Lipiany, Mierzwin, Nowa, Nowa Wieś, Nowe Jaroszowice, Ocice, Otok, Parkoszów, Pstrąże, Rakowice, Stara Oleszna, Stare Jaroszowice, Suszki, Trzebień Mały, Trzebień, Żeliszów. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. Dla potrzeb złożenia oferty Zamawiający szacuje następujące ilości odpadów objętych zamówieniem (Mg): 1) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 3500,00Mg, papier - 160,00Mg, 3) Zbierane łącznie tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe - 380,00Mg, 4) szkło - 390,00Mg, 5) bioodpady - 2125,00Mg, 6) odpady niebezpieczne - 0,10Mg, 7) przeterminowane leki i chemikalia - 0,05Mg, 8) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki - 0,05Mg, 9) zużyte baterie i akumulatory - 0,05Mg, 10) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - 30,00Mg, 11) meble i inne odpady wielkogabarytowe - 450,00Mg, 12) zużyte opony - 135,00Mg, 13) odpady budowlane i rozbiórkowe - 200,00Mg, 14) tekstylia i odzież - 230,00Mg. Łącznie 7600,25Mg. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) został zawarty w Zał. nr 1 do SWZ.