2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie modułu dochody systemu FK SZOGUN użytkowanego w Urzędzie Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przeprowadzenie migracji wybranych modułów autorskiego systemu finansowo-księgowego SZOGUN do nowoczesnej technologii informatycznej. Celem zamówienia jest zapewnienie długoterminowej wydajności, funkcjonalności i zgodności z obowiązującymi standardami technologicznymi oraz bezpieczeństwa danych. Obecna architektura systemu opiera się na technologii Oracle Forms 6 oraz bazie danych Oracle 10g Database Enterprise dla systemu Linux, przy czym aplikacja działa w środowisku Windows.
Interne Kennung: UD-IV-WZP.271.100.2025.ACZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung
5. Los
Los: LOT-0001